Danışmanlık

Brightworks nitelikli kadrosu ve güçlü partnerleri sayesinde gerek plastik enjeksiyon gerekse de kalıp sektörüne yönelik ürün geliştirme, kalıp tasarımı, moldflow analizi, plastik enjeksiyon parametre ayarlama çalışmaları, diagnostik çalışmaları, kalıp devreye alma hizmeti gibi bilgi yoğun danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


Moldflow Simülasyon Analizi
Moldflow Simülasyon Analizi

25 Yılı aşkın Autodesk Moldflow Simülasyon birikimimiz ve plastik enjeksiyon mühendisliği know-how'ımız ile uygun proses parametreleri, doğru yolluk konsepti, çekme ve çarpılma analizi, plastik birleşme / kaynama izi, hava kapanı analizi, kalıp sıcaklık analizi gibi kalıp ve prosese ait tüm detayların yanı sıra plastik parçalarınız için yapısal (statik, mekanik, termal, dinamik vb..) analizleri sağlıklı bir şekilde simüle ederek müşterilerimize raporluyoruz.


Kalıp Tasarım Hizmeti
Kalıp Tasarım Hizmeti

Konvansiyonel enjeksiyon prosesinden çift komponent, overmolding, kimyasal ve fiziksel köpürme gibi pek çok özel proses için güçlü partnerlerimiz ve bilgi alt yapımız ile hızlı ve güvenilir kalıp tasarım hizmeti sunuyoruz.


Ürün Geliştirme
Ürün Geliştirme

Nitelikli, profesyonel ekibimiz ve Alman partnerimiz ile beraber tüm test ve analizleri ile beraber ürün geliştirme hizmeti sunuyoruz.


Proses Parametre Ayarlama ve Proses İyileştirme Danışmanlık Hizmetleri
Proses Parametre Ayarlama ve Proses İyileştirme Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında plastik enjeksiyon parametre set-up hizmeti ve diagnostic çalışmaları yaparak müşterilerimizin sorunsuz bir proses elde etmelerini sağlıyor ve bu sayede yeni kalıp devreye alma aşamasında yaşanılan problemleri minimize ediyor, mevcut prosesi iyileştiriyor ve günün sonunda müşterilerimize önemli ölçüde verimlilik artışı ile maliyet avantajı sağlamış oluyoruz.