Hakkımızda

Hakkımızda

h1

 

h2Brightworks Engineering, günümüz dünyasında en hayati unsurun değişim ve yenilik olduğunun bilinci içerisinde müşterilerinin yerel ve küresel rekabette daima bir adım önde olabilmeleri için ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun ve etkili şekilde cevap verebilecek inovatif, kaliteli ve yüksek katma değerli ürün ve hizmetler sunabilmek için hiç durmadan çalışmayı prensip edinmiş profesyonel bir mühendislik firmasıdır.

Plastik enjeksiyon ve kalıp sektöründe sahip olduğu engin birikim ve tecrübesini sektörün küresel inovasyon liderleri ile birleştirerek müşterilerinin daima bir adım önde olabilmeleri için çalışmaktadır. Sakin fakat kararlı bir şekilde birlikte yürüdüğümüz bu yolda "önce insan ve çevre" ilkesini aklımızdan çıkarmadan doğru ve zamanında öngörülerle geleceğimizi birlikte inşaa edeceğiz.

 

 

 

 

h3

Plastikleriniz için en uygun çözümler...

Plastik Enjeksiyon ve kalıp sektöründe Sıcak Yolluk Sistemlerinden Kalıp soğutma uygulamalarına, sıcaklık kontrol sistemlerinden sıralı enjeksiyon ünitelerine, eğitim hizmetlerinden kalıp devreye alma ve parametre ayarlama çalışmalarına kadar her biri alaninda uzman, birikimli ve nitelikli küresel markaların Türkiye ve Orta Doğu pazar sorumluluklarını yürüten firmamız müşterilerinin plastik enjeksiyon ve kalıp alanındaki ihtiyaçlarının tamamını tek bir kaynaktan sağlamaktadır.

Sahip olduğu dinamik ve yetkin mühendislik yeteneği ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü üreterek rekabetçiligine katkı sunuyoruz. Dünyanin dört bir yanindaki stratejik ortakliklari ve operasyonlari sayesinde ;

Brightworks tam anlamiyla Global bir sirkettir ve global rekabette müsterilerinin ne gibi zorluklarla karsilasabileceklerinin bilincinde olarak basarili olmalari için gerekli tüm çözümleri sunar.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Bizi Arayın +90 264 229 30 87 ve/ya iletişim formumuzu kullanabilirsiniz

Brightworks Engineering

Mahircem İleri Mühendislik Teknolojileri Ticaret Ltd.Şti

Arifbey Mah. Atatürk Cad. No:98 Megalit İş Hanı No:24

Arifiye / Sakarya  54580

Tel: 00 90 264 229 3087

Fax: 00 90 264 229 3088

Gümrükönü V.D. 610 042 30 90

5+4=
İsim
Email: